x

Zaloguj się

SZKOLIMY SIĘ POD OKIEM PROFESJONALISTÓW

WARSZTATY BOGATE W SCENKI SYTUACYJNE
Staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej aktualna i obfitowała w najnowsze rozwiązania z zakresu skutecznego ratownictwa. Ale zadajemy sobie także sprawę, jak istotna jest praktyczna wiedza na temat sposobu ich działania oraz możliwości wykorzystywania. Dlatego też regularnie szkolimy się pod okiem ratowników oraz specjalistów ze strony producentów, aby dokładnie znać zalety oraz wszystkie funkcjonalności oferowanych przez nas opatrunków, szyn unieruchamiających, środków oraz sprzętów do tamowania krwotoków. To nie są tylko szkolenia teoretyczne ale warsztaty bogate w zadania manualne oraz scenki sytuacyjne. Tą wiedzą chcemy się z Wami podzielić, dlatego na życzenie naszych odbiorców prowadzimy szkolenia produktowe oraz instruktażowe. Zdjęcia pokazują, że warsztaty są bardzo realistyczne z tego też względu każdy uczestnik kończy szkolenia z przeświadczeniem dobrze wykorzystane czasu.PRAKTYCZNE WYKORZYSTANIE SPRZĘTÓW I PRODUKTÓW
W listopadzie pod okiem wykwalifikowanych ratowników oraz profesjonalistów z firmy SAM Medical braliśmy udział w praktycznym szkoleniu na temat nowoczesnych środków stosowanych w ratownictwie i nie tylko. Uczestnicy w głównej mierze mogli dowiedzieć się  do czego służą oraz jak właściwie wykorzystywać m.in. takie produkty jak: opatrunki hydrożelowe serii WaterJel oraz stazę uciskową SAM XT. Ponadto wygodne i lekkie szyny unieruchamiające, które sprawdzają się nie tylko, jako wyposażenie sprzętu karetek, ale także jako środki pierwszej pomocy w szkołach, zakładach pracy, na wycieczkach itp.


 
CENNE WSKAZÓWKI I PORADY
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, chciałbyś się dowiedzieć więcej na ich temat, wziąć udział w szkoleniu, w trakcie którego dowiesz się jak właściwie z nich korzystać, skontaktuj się z nami i ustal dogodny termin. Przeszkolimy Ciebie oraz Twoich pracowników.